Loading…

Klimatizace a tepelná čerpadla

Rychlý kontakt

S montáží klimatizace se obraťte na nás. Nejenom zaženete teplo a parno v horkých měsících, ale využijte naše modely i pro další funkce, jako například odvlhčování vzduchu, topení nebo kompletní správu přes Wi-Fi modul v bytě, domě, technických místnostech, či firmě. Nabídka je určena pro méně náročné klienty, ale i pro náročnou klientelu, kteří chtějí vysoce profesionální a výkonné stroje.

Ekologie je s tepelným čerpadlem opět blíže nám. Protože pro získávání tepla využívá tepelné čerpadlo obnovitelné zdroje energie. Vybereme Vám to nejlepší co umíme. Přesný typ, i umístění. Vždy kalkulujeme s tím, zda se Vám tepelné čerpadlo vyplatí. Hlavní výhodou tepelných čerpadel od nás je efektivní úsporný provoz a maximálně pohodlné ovládání.

  • Odborně montujeme všechny typy klimatizací a tepelná čerpadla se zárukou
  • Vše komplet s dodáním materiálu, práce
  • Servis a poradenství
  • Cenová nabídka modulu
  • Zajištění kompletní montáže

Pokud potřebujete opravdového odborníka ve svém oboru, využijte našich zkušeností. Ve výše vypsaných oborech umíme chodit. Několik významných realizací a referencí nás posunují směrem dopředu. Musíme při každé zakázce myslet na spoustu faktorů. není to jen zaměření a poloha, ale jsou to také potřeba zákazníka. Na konci naší realizace musí být spokojené obě strany. Jsme vyjímeční a nyní je pouze na Vás se o tom přesvědčit a společně najít nejlepší řešení pro Vás.

Adresa.

Horky nad Jizerou 19, Brodce, 294 73

Mapa

Kontakt.

(+420) 775 905 893
t.hradec@seznam.cz