Kontakt

Adresa:
Horky nad Jizerou 19, Brodce, 294 73
Česká republika
Telefon:
(+420) 775 905 893

Další údaje

Další údaje:

Jsme malou firmou ze Středních Čech. Naše působnost je po celé ČR. Zabýváme se instalačními pracemi v oblasti elektra, tepla, odpadů a vody. Nejen pro firmy a korporace, ale také pro domácnosti. Podle přání zákazníka jsme schopni zajistit i revize plynu používaného v domácnosti. Naším cílem je zákazník a jeho plná spokojenost s našimi poskytnutými službami.

Mezi náš obor, kterému se věnujeme s maximálním možným nasazením jsou karavany, obytné vozy a obytné přívěsy. V brzké době budeme pro naše zákazníky zajišťovat a zprostředkovávat prodej, servis a také půjčovnu.

Stále jsme věřili a vždy věříme v poctivé řemeslo. Jsme nadšeni, že naši zákazníci se k nám vrací s dalšími požadavky. Toto budování vztahů pro nás vždy bylo zavazující.

Kontaktujte nás s Vašimi požadavky na e-mailech Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., popřípadě přes formulář níže. Přesvědčte se, že náš servis a naše služby pro Vás jsou jen a pouze špičkové.

Kontaktní formulář

Poslat email

Adresa.

Horky nad Jizerou 19, Brodce, 294 73

Mapa

Kontakt.